MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Arbetsstol 11446395
nr 1144 6395
Arbetsstol
Hema Stolen, Industristolen AB Stockholm, 1900-talets mitt, bemålad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 november 2017
kl 18:54:24
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)